...
, , ,

Amortyzator skrętu Monorim mdamper V2

(1 opinia klienta)

Popraw swoje bezpieczeństwo montując amortyzator skrętu w swojej hulajnodze elektrycznej. Od teraz zapomnisz o niekontrolowanych ruchach kierownicy podczas dynamicznej jazdy. Część pasuje do hulajnogi Ninebot MAX G30 oraz innych modeli na tej samej ramie.

378,00 

lub zamów telefonicznie

888880504

Kup teraz, otrzymasz

InPost Dostawa 7 dni w tygodniu

Cechy produktu:

 • poprawia komfort jazdy
 • solidna konstrukcja
 • poprawia bezpieczeństwo jazdy

W zestawie:

 • amortyzator skrętu
 • śruby
 • adaptery
 • uchwyty

Opis:

Amortyzator skrętu poprawia bezpieczeństwo w trakcie jazdy stabilizując przednią oś. Najczęściej możemy spotkać je w sportowych motocyklach.

Działanie tego produktu polega na tłumieniu wstrząsów przedniej osi. Gdy przednie koło wpada w drgania, amortyzator pozwala je ograniczyć. Wstrząsy mogą doprowadzić do utraty kontroli nad kierownicą. Zaczyna się od niewielkich samoistnych ruchów kierownicy, ale potrafią one szybko narastać, co doprowadzić może do całkowitej utraty kontroli nad wibrującym przednim kołem, a w następstwie tego też do wypadku.

W takiej sytuacji nasz produkt tłumi drgania i pozwala je łatwiej opanować. Zjawisko to najczęściej spotykane jest podczas szybkiej jazdy, gdy odciążone jest przednie koło (np. podczas dynamicznego wychodzenia z zakrętu).

Efekt drgania przedniego koła częściej pojawia się w hulajnogach z krótkim rozstawem osi, ostrym kątem główki ramy i sztywnym zawieszeniem. Najniebezpieczniejszy jest właśnie przy szybkiej jeździe, dlatego amortyzator skrętu montowany jest często w sportowych hulajnogach.

W przypadku jednośladów stworzonych do jazdy poza asfaltem  amortyzator skrętu redukuje niekontrolowane ruchy kierownicy na luźnej i nierównej nawierzchni. W ten sposób poprawia pewność prowadzenia się hulajnogi i przeciwdziała upadkowi np. podczas jazdy po piachu.

Kto potrzebuje amortyzatora skrętu? Najbardziej przyda się on osobom jeżdżącym dynamicznie na hulajnogach, ale też podczas jazdy poza asfaltem. Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebujesz takiego dodatku, to oczywiście można odpowiedzieć twierdząco – poprawia on bezpieczeństwo.

 

Amortyzator skrętu Monorim mdamper V2 mdamper V2

Wynik na podstawie 1 opinii.

5.0 łącznie
1
0
0
0
0

Dodaj swoją opinię o tym produkcie.

 1. pawelP

  b. fajny amortyzator. spełnia swoje zadanie.

  pawelP