Zawieszenia i Amortyzatory Monorim

( ilość produktów: 34 )

Odkryj przyjemność z jazdy dzięki zawieszeniom Monorim

Marka Monorim słynie na całym świecie z produkcji najwyższej jakości części i akcesoriów do hulajnóg elektrycznych. Produkty Monorim poprawiają komfort podróżowania hulajnogą, wygląd hulajnogi oraz bezpieczeństwo. Warto zmodyfikować i ulepszyć Swoją hulajnogę o części od Monorim!

Zawieszenia i amortyzatory Monorim łączą w sobie innowacyjność w projektowaniu z doskonałą wydajnością w działaniu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz starannemu doborowi materiałów produkty Monorim oferują niezrównany poziom stabilności, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy na hulajnodze elektrycznej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zawieszeń i amortyzatorów dostosowanych do najpopularniejszych modeli hulajnóg elektrycznych dostępnych na rynku. Bez względu czy posiadasz hulajnogę marki Xiaomi, Ninebot czy Motus znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie zawieszenie, a każdy pokonany kilometr będzie przyjemną podróżą bez drgań i wstrząsów.

Szeroki wybór zawieszeń Monorim

Nasza oferta, to nie tylko jedno lub dwa zawieszenia. W sklepie Monorim.pl znajdziesz całą gamę amortyzatorów i zawieszeń. Dzięki temu możesz dobrać zawieszenie według własnych potrzeb i preferencji. Nasza oferta zawiera zarówno zawieszenia przednie, jak i tylne, aby zapewnić kompleksową poprawę jakości jazdy na hulajnodze elektrycznej. Dzięki temu, bez względu na warunki terenowe czy intensywność użytkowania, możesz cieszyć się płynną, stabilną i komfortową jazdą.

Amortyzatory do hulajnogi Xiaomi

  • Zawieszenie przednie — W ofercie sklepu znajdziesz wiele różnych wersji zawieszenia przedniego do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Dostępne amortyzatory do hulajnogi Xiaomi: Monorim M0 v5, Monorim M1 v5, Monorim ME, Monorim DME.
  • Zawieszenie tylne — dostępne w dwóch wariantach Monorim MR oraz Monorim MRE.

Amortyzatory do hulajnogi Ninebot MAX G30 i Motus Scooty 10

Oferta Monorim nie zawiera tylko zawieszeń do hulajnóg marki Xiaomi. Jeżeli posiadasz hulajnogę Ninebot MAX G30 lub Motus Scooty 10 również znajdziesz odpowiednie zawieszenie, które znacząco poprawi komfort jazdy. Przedni amortyzator do tych hulajnóg, to Monorim MX0, Monorim MX1, Monorim MXE, Monorim DMXE. Amortyzator tylny Monorim MXR1, Monorim MXRE.

Chcesz podnieść komfort jazdy na swojej hulajnodze elektrycznej do najwyższych standardów? Sprawdź ofertę amortyzatorów i zawieszeń Monorim do Hulajnogi Elektrycznej. Sklep Monorim.pl jest idealnym miejscem, gdzie znajdziesz doskonałe rozwiązania. Odkryj doskonałość jazdy z Monorim i przeżyj niezapomniane przygody na swojej hulajnodze!

pixel