...
jak zwiększyć prędkość hulajnogi elektrycznej

Jak zwiększyć prędkość hulajnogi elektrycznej? Leave a comment

Hulajnogi elektryczne wywołują wśród społeczeństwa mieszane uczucia. Przechodniów denerwują jeżdżący nimi po chodniku oraz fakt, że są pozostawiane przez użytkowników dosłownie wszędzie, a dla kierowców samochodów często stanowią zagrożenie. Jednak nie da się ukryć, że stały się bardzo popularnym środkiem transportu, głównie przez swoją dostępność ale także niewielkie koszty.

Jak już wiemy, według obowiązującego prawa, maksymalna prędkość jaką można osiągnąć na drodze to 20 km/h – pamiętając, że mogą to być tylko miejsca, na których obowiązuje ograniczenie do 30 km/h. Na chodniku zaś może to być zaledwie 6 km/h, czyli prędkość zbliżona do tej, z jaką porusza się pieszy – ale przecież są miejsca, które są pozbawione ograniczeniom.

Jak więc odblokować hulajnogę elektryczną?

Możliwości jest kilka, jednak przed podjęciem decyzji należy się dobrze zastanowić. Mogą zdarzyć się sytuacje, w których po zmianach w oprogramowaniu hulajnoga nie będzie nadawała się do dalszej jazdy. Znaczne zwiększenie parametrów może skończyć się awarią sprzętu, a w najgorszym wypadku doprowadzić nawet do pożaru. Możemy także wymienić silnik oraz baterie na mocniejsze, jednak duże znaczenie ma między innymi waga osoby użytkującej hulajnogę. Większa waga zmniejszy prędkość hulajnogi, ale z drugiej strony poprawi jej przyczepność w trakcie jazdy. Istotne są także wymiary opon. Warto zwrócić uwagę również na panująca temperaturę – zbyt niska lub zbyt wysoka może utrudniać prawidłowe działanie akumulatora.

Czy warto zwiększać prędkość hulajnogi elektrycznej?

Wprowadzenie takich zmian na pewno zafunduje więcej zabawy podczas jazdy hulajnogą elektryczną. Należy jednak pamiętać o przepisach ruchu drogowego, których nieprzestrzeganie także w tym przypadku może skończyć się mandatem.

Jeżeli nie jesteś pewien, jak w prawidłowy sposób dokonać zmian oprogramowania Twojej hulajnogi elektrycznej, możesz zwrócić się o pomoc do autoryzowanego serwisu. Dzięki temu uzyskasz gwarancję, że wprowadzone modyfikacje są w pełni bezpieczne. W naszym serwisie hulajnóg elektrycznych wszystkie przeróbki robimy z dbałością o każdy szczegół pod względem bezpieczeństwa. Stosujemy tylko markowe produkty do modyfikacji hulajnogi. Zestaw U5 zawiera mocniejszy silnik elektryczny do hulajnogi, większą baterię oraz sterownik o większej mocy. Dzięki zastosowaniu tych produktów Twoja hulajnoga będzie mogła rozpędzić się w bezpiecznych miejscach do prędkości 70 km/h, ale będzie również opcja redukcji prędkości poprzez aplikację do hulajnogi. Kliknij tutaj i dowiedz się jak montować taki zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *