...

Oferta dla klientów biznesowych

Zasady korzystania z rabatów przy zamówieniach hurtowych

Informacje ogólne

W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż detaliczną, ale jesteśmy otwarci na zawarcie biznesowych umów na dłuższy czas. Zapraszamy do współpracy firmy specjalizujące się w sprzedaży towarów do hulajnóg elektrycznych, ale również serwisy, które codziennie muszą być zaopatrzone w rozmaite części. Aby móc przystąpić do kooperacji będziemy wymagali kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów przyszłej współpracy. Podejmiemy się również innych form biznesowych.

Niższe ceny dla klientów hurtowych

  1. Jeśli planujesz regularne lub jednorazowe zakupy przewyższające 10 sztuk wybranego produktu możesz napisać do nas wiadomość na adres mailowy podany poniżej.
  2. Pamiętaj, aby w wiadomości napisać informację jaki asortyment oraz w jakiej ilości będzie przedmiotem handlu, a my przygotujemy ofertę specjalną.
  3. Oferta specjalna będzie zależna od ilości towarów.
  4. Ceny jakie oferujemy są najniższe na rynku. Jako oficjalny dystrybutor marki Monorim w Polsce możemy zaoferować korzystniejszą cenę niż inni sprzedawcy.
  5. Warunki transportu towarów również są rozpatrywane indywidualnie.

Dropshipping

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą dropshippingową należy to ustalić indywidualnie. Wszelkie pytania oraz oferty prosimy kierować na adres mailowy podany poniżej. Nasz magazyn może obsługiwać Twoje zamówienia. Posiadamy system, który to ułatwi.

Kontakt z nami

Jeżeli jesteś zdecydowany podjąć współpracę lub masz pytania, prosimy o kontakt.