Silniki Monorim

( ilość produktów: 5 )

Zmodyfikuj hulajnogę za pomocą silnika Monorim!

Silniki Monorim to wyjątkowe rozwiązanie dla tych, którzy dążą do zwiększenia mocy i osiągów swojej hulajnogi. Dzięki naszym tuningowym silnikom możesz cieszyć się szybszymi przemieszczeniami oraz płynniejszymi przejazdami, niezależnie od warunków drogowych. Marka Monorim słynie z innowacyjności i jakości swoich produktów. Nasze silniki zostały starannie zaprojektowane i wykonane z użyciem najnowszych technologii, aby zapewnić niezawodność i trwałość przez wiele lat użytkowania. Dzięki temu możesz być pewien, że inwestując w nasze produkty, inwestujesz w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Silniki Monorim dostępne są wraz z różnymi opcjami opon — zarówno pneumatycznymi, jak i bezdętkowymi. Bez względu na Twoje preferencje, znajdziesz u nas idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Opony pneumatyczne zapewniają doskonałą amortyzację i przyczepność, dzięki czemu jazda staje się bardziej stabilna i komfortowa, nawet po nierównym terenie. Opony bezdętkowe sprawiają, że Twoja hulajnoga nigdy nie złapie kapcia. Dzięki temu możesz cieszyć się jazdą niezważająca uwagi na teren, w którym się poruszasz oraz na ciśnienia w kole.

Dzięki naszej różnorodnej ofercie możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i warunkom jazdy, mając pewność, że zarówno silnik, jak i opony będą spełniały najwyższe standardy jakościowe.

Co oznacza HS-LT i LS-HT w silnikach Monorim?

HS-LT (High speed & Low torque) – Rodzaju silnika elektrycznego, w którym osiągana jest wysoka prędkość obrotowa (km/h) przy jednoczesnym niskim momencie obrotowym (Nm). Silniki tego typu są zaprojektowane do pracy w warunkach, gdzie wymagana jest wysoka prędkość obrotowa, ale nie jest istotny bardzo duży moment obrotowy. Silnik może rozpędzić się do 60 km/h (silnik wolno się rozpędza). Ten rodzaj silnika znajduje dobre zastosowanie w przypadku montażu dwóch silników w jednej hulajnodze.

LS-HT (Low speed & High torque) – Rodzaj silnika elektrycznego, który charakteryzuje się niską prędkością obrotową (km/h), ale jednocześnie generuje wysoki moment obrotowy (Nm). Takie silniki są zaprojektowane do sytuacji, gdzie ważniejszy jest duży moment obrotowy niż wysoka prędkość obrotowa. Silnik może rozpędzić się do 40 – 45 km/h (silnik szybko się rozpędza). Ten rodzaj silnika znajduje dobre zastosowanie w przypadku montażu tylko jednego silnika w hulajnodze.

Silniki Monorim kompatybilne z najpopularniejszymi modelami hulajnóg

Silniki tuningowe Monorim są dostępne w wersjach dedykowanych do najpopularniejszych modeli hulajnóg elektrycznych na rynku, w tym do markowych modeli takich jak Xiaomi, Motus czy Ninebot. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki model hulajnogi elektrycznej posiadasz, możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas odpowiedni silnik, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i poprawi osiągi Twojej hulajnogi.

 

W Monorim.pl wiemy, jak ważna jest dla Ciebie jakość i wydajność Twojej hulajnogi elektrycznej. Dlatego oferujemy tylko najlepsze produkty, a nasze silniki Monorim to gwarancja niezawodności, wydajności i satysfakcji z jazdy. Dołącz do naszej społeczności zadowolonych klientów już dziś i przekonaj się, jakie różnice może wprowadzić w Twojej jeździe silnik Monorim!

pixel